КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 21 вересня 2017 року N 41/3048

Про внесення змін до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках

Відповідно до законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про енергозбереження", "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 17 березня 2016 року N 232/232 "Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016 - 2020 роки" та з метою підвищення зацікавленості власників житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках у створенні об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та реалізації енергоефективних заходів у житловому фонді Київська міська рада вирішила:

1. Абзац четвертий пункту 4 Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках, затвердженого рішенням Київської міської ради від 26 грудня 2014 року N 865/865, доповнити словами "та підвальних перекриттів".

2. Абзац третій графи 3 позиції 3 "Напрямки впровадження енергоефективних заходів, які передбачається реалізувати у рамках проекту (обрати не менше двох видів)" додатка до Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках, затвердженого рішенням Київської міської ради від 26 грудня 2014 року N 865/865, доповнити словами "та підвальних перекриттів".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

 

Київський міський голова

В. Кличко