КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2013 року N 331/9819

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕССОР ГРУП" у пров. Тараса Шевченка, 16 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕССОР ГРУП" у пров. Тараса Шевченка, 16 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕССОР ГРУП" у пров. Тараса Шевченка, 16 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,12 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 25 років для експлуатації та обслуговування житлового будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21870).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
23.10.2013 N 331/9819


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 17.09.2013 N К-21870

код земельної ділянки

- 76:083:015к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕССОР ГРУП"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, пров. Тараса Шевченка, 16

вид землекористування

- довгострокова оренда на 25 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування житлового будинку

орієнтовний розмір

- 0,12 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега