КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 26 червня 2018 року N 997/5061

Про ініціативи створення об'єктів благоустрою зеленого господарства міста Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою залучення громадськості до створення об'єктів благоустрою зеленого господарства в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Встановити, що розгляд ініціатив щодо створення об'єктів благоустрою зеленого господарства (скверів, парків, алей, бульварів тощо) загального користування (далі - зелені зони) здійснюється постійною комісією Київської міської ради з питань екологічної політики.

2. Ініціатор разом з заявою щодо ініціативи створення зеленої зони надає до постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики:

- документи, що підтверджують вивчення громадської думки стосовно зазначеної ініціативи (підписи членів територіальної громади міста Києва, підписи мешканців житлових будинків, копії протоколів загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків тощо);

- плани-схеми розташування зеленої зони (графічні матеріали);

- висновок Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо можливості передачі земельної ділянки в користування для створення зеленої зони, витяг з міського земельного кадастру щодо земельної ділянки, на якій ініціюється створення зеленої зони;

- згода балансоутримувача території (за наявності балансоутримувача);

- інші документи, матеріали, інформація щодо зазначеної ініціативи.

3. У разі підтримки ініціативи створення зеленої зони постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики звертається до Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (далі - КО "Київзеленбуд"), комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень відповідного району міста з рекомендацією про необхідність подання клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення ініційованої зеленої зони у встановленому порядку.

4. КО "Київзеленбуд", комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень відповідного району міста враховувати потребу в коштах на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення ініційованих зелених зон при підготовці пропозицій щодо проектів бюджету міста Києва на відповідний рік.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко