КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 31 березня 2016 року N 266/266

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14.05.2015 N 455/1319 "Про оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції"

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою прискорення оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції Київська міська рада вирішила:

1. Внести до рішення Київської міської ради від 14.05.2015 N 455/1319 "Про оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції" такі зміни:

1.1. Назву рішення викласти у такій редакції: "Про організаційно-правові заходи щодо оформлення земельних ділянок громадянам - членам сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції".

1.2. Пункт 1 рішення викласти у такій редакції: "Затвердити перелік сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок, що додається".

1.3. Додаток до рішення "Перелік сімей загиблих (померлих) киян - учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок" викласти у новій редакції, що додається*.

____________
* Не наводиться.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Київської міської держаної адміністрації Рябікіна П. Б. та постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко