КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 20 листопада 2014 року N 499/499

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого у Дарницькому районі м. Києва на набережній Дніпровській у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого у Дарницькому районі м. Києва на набережній Дніпровській у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що ця земельна ділянка відповідно до рішення Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 "Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста" відноситься до зеленої зони та знаходиться в межах прибережної захисної смуги р. Дніпро, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого у Дарницькому районі м. Києва на набережній Дніпровській у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,76 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу (К-17359).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко