КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 23 березня 2017 року N 21/2243

Про перейменування комунального підприємства "Київдорсервіс"

Відповідно до статей 57, 58, 63, 78 Господарського кодексу України, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 27 Закону України "Про дорожній рух", статей 1, 17 Закону України "Про автомобільні дороги" та з метою приведення назви комунального підприємства "Київдорсервіс" у відповідність з його основною діяльністю Київська міська рада вирішила:

1. Перейменувати комунальне підприємство "Київдорсервіс" в комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху".

2. Підпорядкувати комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху" Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних із виконанням пункту 1 цього рішення, та затвердити зміни до статуту перейменованого підприємства за погодженням з постійною комісією Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами та постійною комісією Київської міської ради з питань власності.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко