КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 7 лютого 2019 року N 130/6786

Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потяга

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою виконання вимог електронної петиції від 18.11.2015 N 715 Київська міська рада вирішила:

1. Доручити комунальному підприємству "Київський метрополітен" здійснити організаційно-правові дії щодо встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потяга.

2. Встановити, що табло зворотного відліку часу до прибуття потяга на станціях Київського метрополітену повинні бути розміщені над тунелями з боку прибуття поїзда за винятком випадків, де конструктивні особливості станцій ускладнюють зчитування інформації з такого табло.

3. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) спільно з комунальним підприємством "Київський метрополітен" вирішити в установленому порядку питання щодо фінансування заходів, передбачених пунктом 1 цього рішення.

4. Оприлюднити це рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами і на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко