КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 210/3217

Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва

Відповідно до Законів України "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про тваринний світ", "Про охорону природного навколишнього середовища", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекцій", статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою захисту від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, з метою недопущення порушень благоустрою у м. Києві, а також враховуючи чисельні звернення жителів м. Києва, природоохоронних і зоозахисних організацій, Київська міська рада вирішила:

1. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Рекомендувати забезпечити припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва.

1.2. Рекомендувати не надавати погодження на розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва.

1.3. Довести до відома відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій про прийняття цього рішення.

2. Оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко