КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 28 березня 2002 року N 370/1804

Про затвердження Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року

З метою забезпечення сталого розвитку міста Києва, відповідно до законів України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", розглянувши матеріали Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, розроблені Інститутом "Київгенплан" АТ "Київпроект", Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Генеральний план міста Києва та проект планування його приміської зони на період до 2020 року (додається).

2. Розробити та подати на розгляд Верховної Ради України відповідні матеріали щодо створення в системі адміністративно-територіального поділу України нової адміністративно-територіальної одиниці з особливим статусом - Київський столичний округ.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Підготувати та подати до Київської міської ради пропозиції щодо створення комунального підприємства "Інститут Генерального плану міста Києва" (далі - КП "Київгенплан") з вирішенням майново-правових питань з АТ "Київпроект" в установленому порядку.

4. Під час підготовки проектів бюджетів м. Києва на наступні роки передбачити кошти та надалі здійснювати фінансування проектно-вишукувальних робіт КП "Київгенплан" згідно із затвердженими в установленому порядку тематичними планами.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко