КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 23 липня 2015 року N 787/1651

Про управління районами міста Києва

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", статті 11 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", на виконання рішення Київської міської ради від 30.01.2001 N 162/1139 "Про адміністративно-територіальний устрій м. Києва", з метою забезпечення ефективного управління районами у місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Встановити, що управління районами в місті Києві здійснюється районними у місті Києві радами.

2. Утворити в місті Києві такі районні у місті Києві ради:

- Голосіївську районну у місті Києві раду;

- Дарницьку районну у місті Києві раду;

- Деснянську районну у місті Києві раду;

- Дніпровську районну у місті Києві раду;

- Оболонську районну у місті Києві раду;

- Печерську районну у місті Києві раду;

- Подільську районну у місті Києві раду;

- Святошинську районну у місті Києві раду;

- Солом'янську районну у місті Києві раду;

- Шевченківську районну у місті Києві раду.

3. Визначити обсяг і межі повноважень районних у місті Києві рад, утворених згідно з пунктом 1 цього рішення, згідно з додатком.

4. Перші вибори до Голосіївської районної у місті Києві ради, Дарницької районної у місті Києві ради, Деснянської районної у місті Києві ради, Дніпровської районної у місті Києві ради, Оболонської районної у місті Києві ради, Печерської районної у місті Києві ради, Подільської районної у місті Києві ради, Святошинської районної у місті Києві ради, Солом'янської районної у місті Києві ради, Шевченківської районної у місті Києві ради призначити на 27 березня 2016 року.

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

- здійснити відповідні організаційно-правові заходи;

- внести на розгляд Київської міської ради пропозиції щодо передачі у відання районних у м. Києві рад майна підприємств, установ та організацій.

6. Офіційно оприлюднити це рішення у газеті Київської міської ради "Хрещатик" та довести це рішення до відома Центральної виборчої комісії у триденний строк.

7. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
23.07.2015 N 787/1651


Повноваження районних у місті Києві рад

До компетенції районних у місті Києві рад у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення питань щодо:

1) загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільної освіти;

2) охорони здоров'я - амбулаторно-поліклінічної допомоги, стоматологічної допомоги, первинної та профілактичної медико-санітарної допомоги;

3) культури - закладів культури, крім віднесених до загальноміського рівня, культурні та мистецькі програми;

4) молодіжних програм, спортивних споруд загального користування, підтримки програм туризму та фізичної культури, дитячих та підліткових клубів за місцем проживання;

5) соціальної допомоги - територіальних центрів соціального обслуговування населення, програм соціальної допомоги;

6) містобудування та архітектури: надання пропозицій до Генерального плану міста; надання пропозиції до детальних планів територій, проектів розподілу територій, організація та проведення громадських обговорень містобудівної документації; погодження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Києві;

7) житлового господарства: ремонту та експлуатації житлового фонду району; визначення виконавця житлово-комунальних послуг; контролю у сфері експлуатації житла; ремонту та утримання внутрішньоквартальних або міждворових під'їздів та проїздів;

8) озеленення та благоустрій територій, організації місць відпочинку;

9) організації торгівлі на ринках;

10) управління об'єктами комунальної власності територіальної громади району у місті Києві відповідно до закону.

 

Київський міський голова

В. Кличко