КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2007 року N 658/1319

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ОСТА - ПЛЮС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на Столичному шосе (27-й км) у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 20, 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, виключивши з переліку озеленених територій загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам, земельну ділянку площею 24,26 га на Столичному шосе (27-й км) у Голосіївському районі м. Києва.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОСТА - ПЛЮС" для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на Столичному шосе (27-й км) у Голосіївському районі м. Києва.

3. Віднести частину лісових земель площею 24,26 га у кварталі N 49 виділів 2, 5, 13, 17 та у кварталі N 53 виділів 5, 6, 7, 8, 14, 21 Дачного лісництва комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" до земель запасу житлової та громадської забудови з виключенням їх з категорії земель лісового фонду.

4. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "ОСТА - ПЛЮС", за умови виконання пункту 5 цього рішення, у довгострокову оренду на 10 років земельну ділянку площею 24,26 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на Столичному шосе (27-й км) у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

5. Товариству з обмеженою відповідальністю "ОСТА - ПЛЮС":

5.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

5.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

5.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

5.4. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

5.5. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень та інші питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

5.6. Питання відшкодування втрат і збитків лісогосподарського виробництва, угідь здійснити в установленому порядку.

5.7. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Київської міської санепідстанції, Головного управління охорони культурної спадщини, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, Київського обласного управління лісового господарства, Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", дочірнього підприємства "Інститут генерального плану міста Києва".

6. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький