КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 30 грудня 2010 року N 571/5383

Про затвердження Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2015 року

Відповідно до статей 10, 13 Закону України "Про планування та забудову територій", пункту 25 частини першої статті 26 і статті 68 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України "Про теплопостачання", "Про архітектурну діяльність", а також з метою розвитку теплових мереж та створення умов підвищення надійності теплопостачання міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Схему теплопостачання м. Києва на період до 2015 року відповідно до затвердженої концепції Генерального плану розвитку м. Києва та його приміської зони до 2025 року та техніко-економічних показників, що додаються, як основу для визначення основних напрямків щодо подальшого розвитку, реконструкції, оптимізації та вдосконалення системи теплопостачання м. Києва (згідно з додатком).

2. Підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності, які будуть визначені замовниками будівництва та реконструкції об'єктів і мереж теплопостачання, здійснювати заходи щодо вирішення питань землекористування та дотримання режиму їх експлуатації відповідно до Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2015 року.

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити цільове використання земельних ділянок для розміщення об'єктів і мереж теплопостачання та відображення їх місць розташування у черговому кадастровому плані-витягу бази даних Державного земельного кадастру згідно із даними містобудівного кадастру Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

4. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Державним підприємством "Інститут генерального плану міста Києва", після затвердження Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2015 року, з метою забезпечення прискорення проектування та будівництва нових джерел забезпечити у термін до 01.06.2011 погодження, резервування та відведення земельних ділянок для розміщення котелень та інженерних коридорів для прокладання мереж теплопостачання.

5. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) внести пропозиції у встановленому порядку щодо розробки Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2025 року з урахуванням затвердженого Генерального плану та Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року.

6. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити такі заходи:

6.1. У межах регіональної Програми модернізації комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання м. Києва на 2011 - 2015 роки:

- реконструкцію котелень з заміною котлів НІІСТУ-5;

- реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю не менше 500 км з зазначенням поадресного переліку.

6.2. У межах регіональної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2010 - 2014 роки:

- оснащення в повному обсязі інженерних вводів житлових будинків приладами обліку теплової енергії.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький