КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2009 року N 907/2976

Про невідкладні заходи щодо влаштування велосипедних доріжок у місті Києві

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про дорожній рух", Розпорядження Президента України від 19.12.2005 N 1289/2005 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, створення та розвитку велосипедної інфраструктури з облаштуванням велосипедних доріжок", відповідно до вимог підпункту 2.25 пункту 2 ДБН В.2.3-5-2001 "Вулиці та дороги населених пунктів" та з метою забезпечення належних умов для зручного пересування велосипедним транспортом Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму облаштування та розвитку велосипедних доріжок у місті Києві на 2010 - 2012 роки, що додається.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Визначити джерела фінансування комплексу заходів, передбачених Програмою, що затверджена цим рішенням.

2.2. Здійснювати організаційно-правові заходи щодо виконання Програми, що затверджена цим рішенням.

3. Це рішення офіційно оприлюднити у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку та на постійну комісію Київради з питань сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
24.12.2009 N 907/2976 


ПРОГРАМА
облаштування та розвитку велосипедних доріжок у м. Києві на 2010 - 2012 роки

1. Загальні положення

Програма з облаштування та розвитку велосипедних доріжок у м. Києві (далі - Програма), розроблена відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) N 886 від 01.07.2008 та переліку, затвердженого КМДА, вулиць для облаштування велосипедних смуг і доріжок у складі міської схеми велосипедних маршрутів м. Києва, Правил дорожнього руху, ДСТУ 4100-2002 ("Знаки дорожні". Загальні технічні умови, правила застосування". Національний стандарт України, "Світлофори дорожні". Загальні технічні вимоги, правила застосування та вимоги безпеки ДСТУ 4092-2002, ДБН В.2.3-4-2000 "Автомобільні дороги". Державні будівельні норми України, ДБН В.2.3-5-2001 "Вулиці та дороги населених пунктів". Споруди транспорту, технічних умов УДАІ ГУ МВС в м. Києва від 31.07.2008 N 10/3231 ДУ), рекомендацій Асоціації велосипедистів м. Києва "Адаптація вуличної мережі загального користування до руху велосипедистів у м. Києві".

2. Положення нормативних документів

Правила дорожнього руху (далі - ПДР) - офіційне видання, введене в дію 1 січня 2002 року, затверджене постановою КМУ N 1306 від 10.10.2001, із змінами:

Велосипед - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому.

Велосипедна доріжка виконана в межах дороги чи поза нею - доріжка з покриттям, що призначена для руху на велосипедах та мопедах і позначена дорожнім знаком 4.12.

(п. 1.10 стор. 4 ПДР) 


Велосипедні доріжки, які розміщуються на магістральних вулицях, вулицях місцевого значення, селищних та сільських вулицях (дорогах) та такі, що забезпечують під'їзд до торговельних центрів, промислових підприємств, стадіонів, парків, виставок, ринків, гаражів і автостоянок, влаштовуються за інтенсивності руху більше 50 велосипедистів за годину "пік", як правило, для однобічного руху зі смугами зелених насаджень (смуги безпеки) завширшки не менше 0,8 м, в обмежених умовах замість смуг безпеки допускається встановлення огородження перильного типу.

У разі розташування велосипедних смуг по краю проїзної частини вулиць і доріг обов'язковим є їх виділення лініями розмітки.

Ширина велосипедної доріжки повинна бути не менше 1,5 м, а велосипедної смуги - 1,0 м.

Кількість смуг на велосипедних доріжках необхідно приймати, виходячи з розрахункової пропускної здатності однієї смуги, - 300 велосипедів на годину.

Велосипедні доріжки повинні влаштовуватись з поздовжнім похилом не більше 30 % та поперечним - у межах 15 - 20 %. У складних рельєфних умовах допускаються повздовжні похили до 40 і 60 % на ділянках завдовжки не більше відповідно 300 і 100 м. На ділянках з більшою протяжністю слід передбачити ділянки не менше 20 м з похилом не більше нормативного (30 %).

(Вулиці та дороги населених пунктів п. 2.25 ДЕН В.2.3-5-2001 С. 11) 


Велосипедні доріжки слід передбачати у напрямках найбільш інтенсивних транспортних і пішохідних потоків у малих, середніх і великих містах, сільських населених пунктах, а також функціональних зонах найбільших і крупних міст (селітебних, промислових, ландшафтно-рекреаційних). Прокладати їх ізольовано від цих потоків.

(Планування і забудова міських і сільських поселень. Таблиця. 7.1 ДБН 360-92**) 


Велосипедні доріжки слід проектувати уздовж автомобільних доріг на ділянках, де інтенсивність руху велосипедистів за перші п'ять років експлуатації дороги досягне в одному напрямку 60 і більше велосипедистів за годину при максимальній інтенсивності руху або 400 одиниць на добу. Велосипедні доріжки, як правило, проектують для однобічного руху шириною не менше 1,5 м, а для двостороннього - не менше 2,2 м на відособленому земляному полотні, біля підошви насипу або за межами укосів виїмок, у спеціально збудованих бермах або полицях.

Велосипедні доріжки з однією смугою для руху в обох напрямках слід розміщувати з підвітряного боку дороги (з розрахунку на переважаючі влітку вітри), а велосипедні доріжки, що складаються з двох смуг для руху в протилежних напрямках, слід розміщувати окремо з обох боків дороги.

В обмежених умовах і на підходах до штучних споруд допускається будівництво велосипедних доріжок на узбіччі. У таких випадках узбіччя слід відокремлювати від проїжджої частини бордюром заввишки 0,20 м, а відстань між ближніми кромками велосипедної доріжки і проїжджою частини дороги (вертикальною гранню бордюра) повинна бути не менше 1,5 м. Велосипедна доріжка, якщо вона є самостійним об'єктом, проектується в індивідуальному порядку.

Велосипедні доріжки в зоні розв'язок слід прокладати за межами земляного полотна доріг. Проїзну частину автомобільних доріг велосипедні доріжки повинні перетинати під кутом 90 градусів.

При перетині автомобільної дороги велосипедна доріжка на відстані по 3 м з кожного боку від кромки проїзної частини повинна бути прямою в плані.

(Автомобільні дороги ДЕН В.2.3-4-2000 С. 16 - 17) 


Узагальнюючи іноземний досвід регулювання дорожнього руху, приймаючи за основу положення нормативних документів в Україні, враховуючи досвід велосипедистів м. Києва, "Асоціації велосипедистів Києва" (АВК), згідно з п. 3 додатка до розпорядження N 886 від 01.07.2008 голови КМДА Черновецького Л. М. "Про облаштування та розвиток велосипедних доріжок в м. Києві", Програмою передбачено перегляд існуючою організації дорожнього руху в м. Києві по окремих маршрутах вулиць з адаптацією вуличної мережі загального користування для руху велосипедистів.

3. Мета, завдання та етапи виконання Програми

Основною метою Програми є створення та розвиток велосипедної інфраструктури в м. Києві для забезпечення безпеки пересування організованих велосипедистів по місту шляхом виведення їх з загального транспортного потоку і влаштуванням для них спеціального проїзду - ділянки (велодоріжки) без зменшення ширини проїзної частини руху для автомобілів, використовуючи при цьому існуючі бульварні частини вулиць та тротуарів, відокремлюючи проїзд велосипедистів від загального руху пішоходів.

Умовами, які допоможуть запровадити безпечний рух велосипедистів, є:

• якість дорожнього полотна, застосування сучасних засобів регулювання дорожнім рухом;

• відсутність об'єктів, які створюють небезпеку для руху та зменшують оглядовість;

• поінформованість велосипедистів про дорожні умови попереду і рекомендовані в цих умовах дії;

• нагадування водіям інших транспортних засобів (ТЗ) та пішоходам про наявність велодоріжок, можливість появи велосипедистів на проїжджій частині та там, де чотириколісні ТЗ проїхати не можуть;

• система організації руху, зручна для всіх учасників руху незалежно від типу і напрямку руху.

3.1. Для досягнення поставленої мети необхідно:

3.1.1. На кожну велодоріжку розробити окремий проект організації дорожнього руху (ОДР) та встановлення технічних засобів для організації автомобільного, велосипедного та пішохідного руху з урахуванням влаштування велосипедних доріжок, пристосувавши їх до існуючої ОДР.

3.1.2. Погодити у відповідних установах розроблені проекти та умови виконання робіт по ОДР.

3.1.3. Розробити та утвердити кошториси на виконання робіт по погоджених проектах.

3.1.4. Здійснити облаштування велосипедних доріжок.

3.2. Завданням та етапами виконання Програми передбачено:

3.2.1. У 2010 році згідно з планом заходів щодо облаштування велосипедних доріжок у м. Києві розробити та погодити проект ОДР з експериментального влаштування велосипедних доріжок:

N 15 - по маршруту "Центр": бульвар Шевченка (від вул. Пушкінської до пл. Перемоги).

3.2.2. У першому півріччі 2010 року розробити та погодити проекти ОДР з влаштуванням велосипедних доріжок:

N 1 - по маршруту "Мале кільце": Червонозоряний проспект (від пл. Севастопольської) - бульв. Дружби народів - міст Патона - просп. Возз'єднання - пл. Ленінградська - просп. Ю. Гагаріна - вул. Червоногвардійська - вул. Братиславська - просп. Генерала Ватутіна - Московський міст - просп. Московський - вул. О. Теліги - вул. Довженка - вул. Індустріальна - бульв. Чоколівський; N 2 - по маршруту "Теремки": Московська пл. - просп. Голосіївський - просп. Глушкова до Одеської пл.; N 3 - по маршруту "Київ-Московський": від площі Московської - вул. Саперно-Слобідської до Південного мостового переходу; N 4 - по маршруту "Дніпро": Столичне шосе - Наддніпрянське шосе - Набережне шосе - вул. Набережно-Хрещатицька - міст через Гавань - Набережна Рибальська - просп. Героїв Сталінграда - вул. Прирічна - Оболонська набережна; N 5 - по маршруту "Харківський": Дніпровська набережна - просп. М. Бажана - Харківська площа - Харківське шосе; N 6 - по маршруту "Троєщина": просп. В. Маяковського - вул. Перова - просп. Визволителів; N 7 - по маршруту "Бровари": Броварський просп. від мосту "Метро" до Биківні; N 8 - по маршруту "Труханівський": технологічний проїзд по західній стороні Набережного шосе - парковий пішохідний міст - вул. Труханівська; N 9 - по маршруту "Вишгород": вул. Богатирська по всій довжині; N 10 - по маршруту "Виноградар": просп. Свободи - просп. Правди - вул. Я. Івашкевича - вул. Автозаводська - вул. С. Скляренка - вул. Новокостянтинівська - вул. Межигірська; N 11 - по маршруту "Лесі Українки": бульв. Лесі Українки (від пл. Лесі Українки до вул. Басейної); N 12 - по маршруту "Поділ": вул. Володимирський узвіз від пл. Європейської до Поштової пл.; N 13 - по маршруту "Перемога": просп. Перемоги від пл. Перемоги до Кільцевої дороги; N 14 - по маршруту "Борщагівка": просп. 50-річчя Жовтня - просп. Космонавта Комарова - вул. Борщагівська до Повітрофлотського шляхопроводу; N 16 - по маршруту "Пирогів": вул. Заболотного від пл. Одеської до музею Народної архітектури та побуту; N 17 - по маршруту "Пл. Шевченка": вул. Автозаводська від вул. Івашкевича - вул. Полярна - пл. Шевченка.

3.2.3. У другому півріччі 2010 року розпочати роботи з влаштування велосипедних доріжок по маршрутах згідно з затвердженими проектами, а саме: липень - грудень 2010 року - N 2, N 3, N 7, N 8, N 11, N 15, N 16, N 17, протягом 2011 року - N 4, N 6, N 9, N 10, N 12, N 13, N 14, протягом 2012 року - N 1, N 5.

4. Схеми та вартість влаштування велосипедних доріжок

Перелік місць та вулиць, де можливе влаштування велосипедних доріжок у м. Києві, визначені згідно з додатком до розпорядження КМДА N 886 від 01.07.2008 (п. 1) та затверджені КМДА.

В основу розрахунків орієнтовної вартості робіт по влаштуванню велосипедних доріжок покладені надані підприємствами, які виконують подібні роботи, калькуляції на виконання одиниці робіт.

У розрахунок вартості проектно-кошторисних робіт використані усереднені показники вартості проектних робіт при індивідуальному проектуванні будівель, споруд і комплексів житла і соціальної сфери на конкретних ділянках станом на 01.04.2008 (замість додатка 1 до ДБН Д.1.1-7-2000). На підставі досвіду велосипедистів "Асоціації велосипедистів Києва" (АВК) і узагальнюючи іноземний досвід регулювання дорожнім рухом, згідно з п. 3 додатка до розпорядження N 886 від 01.07.2008 голови КМДА Черновецького Л. М. "Про облаштування та розвиток велосипедних доріжок у м. Києві" Програмою передбачено перегляд існуючої організації дорожнього руху по окремих маршрутах з адаптацією вуличної мережі загального користування до руху велосипедистів.

5. Приклад схеми організації дорожнього руху з влаштуванням велосипедних доріжок по бульвару Тараса Шевченка

1. Схемою передбачено влаштування велосипедних доріжок по бульвару Тараса Шевченка від вул. Пушкінської до пл. Перемоги.

2. Велосипедні доріжки влаштовуються в різних напрямках руху по обидві сторони у межах бульварної частини вулиці уздовж: пішохідної доріжки, яка відділяється від велосипедних доріжок зеленою зоною (0,8 м).

3. Велосипедні доріжки виготовлені в асфальтовому покритті з додатком жовтої фарби та нанесенням на доріжки піктограм велосипеда та його напрямку руху через кожні 100 метрів.

4. На всіх прилеглих вулицях пропонується встановлення інформаційних знаків, які інформують учасників руху про наявність та напрямок руху по велосипедних доріжках.

  

5. По маршруту проходження велосипедних доріжок встановлені дорожні знаки 4.12, 4.12.1 та нанесена дорожня розмітка 1.15, які інформують велосипедистів, пішоходів та водіїв автотранспорту про початок-закінчення доріжки, перетин доріжкою проїзної частини.

  

6. У місцях перетину велосипедних доріжок з транспортними потоками пропонується встановлення спеціальних світлофорів типу 3.1 для регулювання руху велосипедистів.

  

7. Режими роботи світлофорних об'єктів у місцях перетину з велосипедними доріжками скориговані для можливості безпечного проїзду велосипедистів.

8. У місцях, де велосипедна доріжка перетинає проїзну частину, пропонується пониження бордюрного каменю або встановлення металевих рамп шириною 20 - 30 см. Це значно дешевше і легше ніж асфальто-земляні роботи.

9. Там, де перетинаються потоки пішоходів і велосипедистів, необхідно застосовувати бар'єрні пристрої примусового зниження велосипедистів. Пристрої типу "штучний пагорб" у цьому випадку - неефективні і небезпечні.

Очікувані показники при впровадженні велосипедних доріжок

1. Зменшення загазованості.

2. Скорочення часу проїзду до місця призначення.

3. Зменшення дорожньо-транспортних пригод за участю велосипедистів.

4. Ріст популярності велосипедного руху.

5. Оздоровлення учасників велосипедного руху.

6. Покращення дисциплінованості учасників дорожнього руху.

Маршрут N 1 - "Мале кільце":
(36 км)
 

Червонозоряний проспект (від пл. Севастопольської) - бульв. Дружби народів - міст Патона - просп. Возз'єднання - пл. Ленінградська - просп. Ю. Гагаріна - вул. Червоногвардійська - вул. Братиславська - просп. Генерала Ватутіна - Московський міст - просп. Московський - вул. О. Теліги - вул. Довженка - вул. Індустріальна - бульв. Чоколівський 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 1 "Мале кільце" - 36 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.)
 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

72 

144,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

2,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

525,74 

525,74 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

6,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

36 

10965,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

36 

90,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

100,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

12 

24,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

360 

900,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

20 

140,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

360 

612,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

210 

588,00 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

43 

189,35 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

288 

864,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

36 

1652,40 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

1,68 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

16805,17 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 2 - "Теремки":
(6 км)
 

Московська пл. - просп. Голосіївський - просп. Глушкова до Одеської пл. 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 2 "Теремки" - 6 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

12 

24,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

174,95 

174,95 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

1,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

1827,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

15,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

160,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

4,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

60 

150,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

32 

224,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

60 

102,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

78 

218,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

31,56 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

48 

144,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

275,40 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,34 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

3352,64 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 3 - "Київ-Московський":
(2 км)
 

від площі Московської - вул. Саперно-Слобідської до Південного мостового переходу 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 3 "Київ-Московський" - 2 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

8,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

59,14 

59,14 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

1,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

609,20 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

5,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

40,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

1,33 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

20 

50,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

56,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

20 

34,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

22 

61,60 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

10,52 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

16 

48,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

91,80 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,11 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

1076,10 


____________
* п. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 4 - "Дніпро":
(28 км)
 

Столичне шосе - Наддніпрянське шосе - Набережне шосе - вул. Набережно-Хрещатицька - міст через Гавань - Набережна Рибальська - просп. Героїв Сталінграда - вул. Прирічна - Оболонська набережна 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 4 "Дніпро" - 28 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

56 

112,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

1,60 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

490,61 

490,61 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

4,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

28 

8528,80 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

28 

70,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

160,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

18,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

280 

700,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

32 

224,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

280 

476,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

188 

526,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

34 

147,27 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

224 

672,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

28 

1285,20 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

1,34 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

13417,89 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 5 - "Харківський":
(16 км)
 

Дніпровська набережна - просп. М. Бажана - Харківська площа - Харківське шосе 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 5 "Харківський" - 16 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

32 

64,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

356,60 

356,60 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

16 

4873,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

16 

40,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

15 

300,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

10,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

160 

400,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

60 

420,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

160 

272,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

170 

476,00 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

19 

84,15 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

128 

384,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

16 

734,40 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,84 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

8419,06 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 6 - "Троєщина":
(10 км) 

просп. В. Маяковського - вул. Перова - просп. Визволителів 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 6 "Троєщина" - 10 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

20 

40,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

247,00 

247,00 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

10 

3046,00 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

10 

25,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

12 

240,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

6,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

100 

250,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

48 

336,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

100 

170,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

122 

341,60 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

12 

52,60 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

80 

240,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

10 

459,00 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,55 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

5457,21 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 7 - "Бровари":
(7 км)
 

Броварський проспект від мосту "Метро" до Биківні 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 7 "Бровари" - 7 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

14 

28,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

174,14 

174,14 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

2132,20 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

17,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

20,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

4,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

70 

175,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

28,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

70 

119,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

41 

114,80 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

36,82 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

56 

168,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

321,30 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,33 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

3342,56 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 8 - "Труханівський":
(6 км)
 

технологічний проїзд по західній стороні Набережного шосе - парковий пішохідний міст - вул. Труханівська 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 8 "Труханівський" - 6 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

12 

24,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

153,96 

153,96 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

1827,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

15,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

0,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

4,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

60 

150,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

56,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

60 

102,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

34 

95,20 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

31,56 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

48 

144,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

275,40 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,29 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

2881,81 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 9 - "Вишгород":
(6 км)
 

вул. Богатирська по всій довжині 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 9 "Вишгород" - 6 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

12 

24,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

157,65 

157,65 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

1827,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

15,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

20,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

4,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

60 

150,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

12 

84,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

60 

102,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

40 

112,00 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

31,56 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

48 

144,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

275,40 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,30 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

2950,30 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 10 - "Виноградар":
(10 км)
 

просп. Свободи - просп. Правди - вул. Я. Івашкевича - вул. Автозаводська - вул. С. Скляренка - вул. Новокостянтинівська - вул. Межигірська 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 10 "Виноградар" - 10 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

20 

40,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

1,60 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

250,10 

250,10 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

4,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

10 

3046,00 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

10 

25,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

13 

260,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

6,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

100 

250,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

52 

364,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

100 

170,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

128 

358,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

12 

52,60 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

80 

240,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

10 

459,00 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,55 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

5527,92 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 11 - "Лесі Українки":
(3 км)
 

бульв. Лесі Українки (від пл. Лесі Українки до вул. Басейної) 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 11 "Лесі Українки" - 3 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

6,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

84,91 

84,91 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

1,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

913,80 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

7,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

40,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

2,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

30 

75,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

56,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

30 

51,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

27 

75,60 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

15,78 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

24 

72,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

137,70 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,15 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

1538,84 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 12 - "Поділ":
(1 км)
 

Вул. Володимирський узвіз від пл. Європейської до Поштової пл. 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 12 "Поділ" - 1 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

4,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

35,79 

35,79 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

304,60 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

2,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

40,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

2,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

10 

25,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

56,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

10 

17,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

17 

47,60 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

5,26 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

24,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

45,90 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,06 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

612,51 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 13 - "Перемога":
(10 км)
 

просп. Перемоги від пл. Перемоги до Кільцевої дороги 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 13 "Перемога" - 10 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

20 

40,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

1,20 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

250,64 

250,64 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

3,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

10 

3046,64 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

10 

25,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

20,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

6,67 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

100 

250,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

20 

140,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

100 

170,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

64 

179,20 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

12 

52,60 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

80 

240,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

10 

459,00 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,49 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

4883,79 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 14 - "Борщагівка":
(9 км)
 

просп. 50-річчя Жовтня - просп. Космонавта Комарова - вул. Борщагівська до Повітрофлотського шляхопроводу 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 14 "Борщагівка" - 9 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

18 

36,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

1,20 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

226,04 

226,04 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

3,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

2741,40 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

22,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

40,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

6,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

90 

225,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

16 

112,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

90 

153,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

61 

170,80 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

11 

47,34 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

72 

216,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

413,10 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,44 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

4413,82 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 15 - "Центр":
(2 км)
 

бульв. Шевченка (від вул. Пушкінської до пл. Перемоги) 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 15 "Центр" - 2 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

6,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

62,95 

62,95 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

1,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

609,20 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

5,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

60,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

1,33 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

20 

50,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

12 

84,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

20 

34,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

28 

78,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

10,52 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

16 

48,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

91,80 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,11 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

1142,72 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 16 - "Пирогів":
(3 км)
 

вул. Заболотного від пл. Одеської до музею Народної архітектури та побуту 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 16 "Пирогів" - 3 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2 00 

12,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,40 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

82,23 

82,23 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

1,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

913,80 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

7,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

0,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

2,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

30 

75,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

10 

70,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

30 

51,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

20 

56,00 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

15,78 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

24 

72,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

137,70 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,15 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

1496,56 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Маршрут N 17 - "Пл. Шевченка":
(2 км)
 

вул. Автозаводська від вул. Івашкевича - вул. Полярна - пл. Шевченка 


  

Вартість робіт по влаштуванню велосипедних доріжок
по маршруту N 17 "Пл. Шевченка" - 2 км

 

Види робіт при облаштуванні велодоріжки 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці робіт (тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

Вартість по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

8,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

0,80 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

62,95 

62,95 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

2,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

609,20 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

5,00 

Реконструкція світлофорних об'єктів* 

об'єкт 

20,00 

60,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

1,33 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

20 

50,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

12 

84,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

20 

34,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

28 

78,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

10,52 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

16 

48,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

91,80 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

0,11 

 

Усього по маршруту: 

 

 

 

1146,12 


____________
* П. 7 таблиці "Реконструкція світлофорних об'єктів" включає в себе виконання робіт по встановленню та підключенню світлофорів для велосипедистів, ув'язку циклів та фаз роботи світлофорних об'єктів з встановленими світлофорами.

Загальна схема
влаштування велосипедних доріжок на вулично-дорожній мережі м. Києва

  

Зведена таблиця вартості та строків виконання Програми

 

Види робіт при виконанні Програми 

Одиниця виміру 

Вартість одиниці
(тис. грн.) 

Кількість одиниць робіт 

2010 рік
(тис. грн.) 

2011 рік
(тис. грн.) 

2012 рік
(тис. грн.) 

Сума по видах робіт
(тис. грн.) 

Розробка схем ОДР 

шт. 

2,00 

310,00 

620,00 

 

 

620,00 

Погодження схем ОДР 

об'єкт 

0,40 

39,00 

15,60 

 

 

15,60 

Розробка проектно-кошторисної документації 

об'єкт 

 

17,00 

3395,40 

 

 

3395,40 

Відкриття ордерів на виконання робіт 

об'єкт 

1,00 

38,00 

10,00 

20,00 

8,00 

38,00 

Облаштування велосипедної доріжки асфальтом 

100 кв. м 

304,60 

157,00 

9442,60 

22540,40 

15839,20 

47822,20 

Пластикова розмітка жовтого кольору 

100 кв. м 

2,50 

157,00 

77,50 

185,00 

130,00 

392,50 

Реконструкція світлофорних об'єктів 

об'єкт 

20,00 

78,00 

380,00 

780,00 

400,00 

1560,00 

Дорожня розмітка 

100 кв. м 

2,00 

52,00 

22,00 

48,00 

34,00 

104,00 

Велосипедні піктограми 

10 шт. 

2,50 

1570,00 

775,00 

1850,00 

1300,00 

3925,00 

10 

Інформаційні дорожні знаки 

10 шт. 

7,00 

432,00 

1148,00 

1316,00 

560,00 

3024,00 

11 

Дорожні знаки 

10 шт. 

1,70 

1570,00 

527,00 

1258,00 

884,00 

2669,00 

12 

Стійки дорожніх знаків 

10 шт. 

2,80 

1278,00 

778,40 

1736,00 

1064,00 

3578,40 

13 

Монтажні роботи з ТЗРДР 

об'єкт 

4,38 

187,00 

157,79 

390,09 

271,75 

819,62 

14 

Пониження бордюрного каменю 

1 км 

3,00 

1256,00 

744,00 

1776,00 

1248,00 

3768,00 

15 

Відновлення зеленого насадження 

100 кв. м 

45,90 

157,00 

1422,90 

3396,60 

2386,80 

7206,30 

16 

Непередбачені затрати 

 

 

 

19,52 

35,30 

24,13 

78,94 

 

Усього по роках: 

 

 

 

19535,70 

35331,38 

24149,87 

 

 

Усього по Програмі:

 

 

 

 

 

 

79016,96

 

  

 

 

 

 

 

 

  


Орієнтовна загальна вартість виконання Програми складається з вартості робіт по маршрутах і становить 79016,96 тисяч гривень.

Схема організації дорожнього руху з влаштуванням велосипедних доріжок по бульварній частині Тараса Шевченка
(від вул. М. Коцюбинського до пл. Перемоги) 

  

6. Строки виконання Програми

Строки виконання Програми розраховані на повні три роки. Проектно-кошторисні роботи виконуються до червня 2010 року. Одночасно з проектуванням проводиться реконструкція світлофорних об'єктів та влаштування велосипедних доріжок. Строк введення в дію 17 (сімнадцяти) велосипедних маршрутів, в яких задіяні 62 (шістдесят дві) вулиці міста загальною протяжністю маршрутів 161 (сто шістдесят один) км, розраховано до середини грудня 2011 року.

Розробники Програми:

1. КП "Київдорсервіс";

2. ТОВ "Дорожні системи України";

3. Асоціація велосипедистів м. Києва;

4. УДАІ ГУ МВС в м. Києві.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

 
О. Довгий