КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 квітня 2009 року N 155/1211

Про створення філій Київського музею російського мистецтва

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 7 Закону України "Про музейну справу", статті 21 Основ законодавства України про культуру, Міської комплексної програми "Розвиток музейної справи у м. Києві на 2006 - 2010 роки", затвердженої рішенням Київради від 29.03.2007 N 378/1039, та з метою збереження пам'яток Музейного фонду України, створення сучасної реставраційної бази та більш ефективного використання комунального майна територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Створити філію Київського музею російського мистецтва - Міський центр реставрації та експертизи музейних експонатів.

2. Взяти до відома, що філія Київського музею російського мистецтва - Міський центр реставрації та експертизи буде знаходитись у нежилому приміщенні загальною площею 260,0 кв. м на вул. Терещенківській, 9-А.

3. Реорганізувати Дитячу картинну галерею м. Києва шляхом приєднання її до Київського музею російського мистецтва та створити на її базі філію Київського музею російського мистецтва - Дитячу картинну галерею м. Києва.

4. Встановити, що Київський музей російського мистецтва є правонаступником усіх прав і обов'язків та майна реорганізованої Дитячої картинної галереї м. Києва.

5. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

5.1. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням пунктів 1 та 3 цього рішення.

5.2. Закріпити за Київським музеєм російського мистецтва на праві оперативного управління майно реорганізованої Дитячої картинної галереї з урахуванням передавальних актів.

5.3. Видатки на функціонування філій Київського музею російського мистецтва проводити в межах загального обсягу асигнувань по галузі "Культура і мистецтво" на 2009 та наступні роки.

5.4. Привести свої розпорядження у відповідність з цим рішенням.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань культури та туризму.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький