КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 10 лютого 2017 року N 838/1842

Про створення парку культури і відпочинку "Парк Почайна" на земельній ділянці орієнтовною площею 10,10 га, що розташована вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між проспектом Степана Бандери та вулицею Електриків в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статті 19 Земельного кодексу України, пунктів 34, 37 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 1, 20, 21, 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", частини третьої статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 N 105 "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України", з метою збереження зелених насаджень та покращення благоустрою міста Київська міська рада вирішила:

1. Створити парк культури і відпочинку "Парк Почайна" на земельній ділянці орієнтовною площею 10,10 га, що розташована вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між проспектом Степана Бандери та вулицею Електриків в Оболонському районі м. Києва, межі якої зазначені у додатку до цього рішення (план-схема додається).

2. Внести зміни до Програми комплексного розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 року N 806/3381 (зі змінами та доповненнями), а саме:

2.1. Включити до переліку парків Оболонського району м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (таблиця N 2), земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення.

2.2. Виключити з переліку озеленених територій, що резервуються для розвитку мережі зелених насаджень загального користування на період після 2010 року, земельну ділянку площею 6,7 га в Оболонському районі м. Києва ("Вздовж затоки Вовковата", таблиця N 17).

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища":

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного землекористування земельною ділянкою, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

3.2. Розробити проект землеустрою земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

3.3. У місячний термін з дня набрання чинності рішенням про надання земельної ділянки у користування, вжити заходів щодо державної реєстрації права користування на земельну ділянку, зазначену у пункті 1 цього рішення.

3.4. Здійснити організаційно-правові заходи щодо прийняття парку відпочинку, зазначеного у пункті 1 цього рішення, на баланс.

3.5. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою та озеленення земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

4. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" постійно здійснювати регламентні роботи по утриманню гідротехнічних споруд водних об'єктів, які знаходяться на цій земельній ділянці.

5. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених пунктом 3 цього рішення.

6. Опублікувати це рішення в газеті "Хрещатик" в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.02.2017 N 838/1842


План схема
земельної ділянки, на якій створюється парк відпочинку

адреса земельної ділянки

- м. Київ, Оболонський район, вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між проспектом Степана Бандери та вулицею Електриків

орієнтовна площа земельної ділянки

- 10,10 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко