КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 травня 2019 року N 882/7538

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" між вул. Івана Пулюя та вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва для утримання, обслуговування та експлуатації парку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" між вул. Івана Пулюя та вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" між вул. Івана Пулюя та вул. Бориса Гаріна у Солом'янському районі м. Києва орієнтовними площами 13,58 га, 8,08 га, 0,75 га (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для утримання, обслуговування та експлуатації парку згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-34456).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко