КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2018 року N 295/4359

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕЛІКСІЯ" на вул. Кожум'яцькій у Подільському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з об'єктами торговельно-громадського призначення та паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕЛІКСІЯ" на вул. Кожум'яцькій у Подільському районі м. Києва та додані документи, враховуючи невідповідність заявленої у справі-клопотанні ініціативи чинній містобудівній документації, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕЛІКСІЯ" на вул. Кожум'яцькій у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,0715 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з об'єктами торговельно-громадського призначення та паркінгом (К-29600).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко