КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 201/3208

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НАША ПЕРЛИНА" на вул. Миколи Закревського, 42-а у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування комплексу багатоквартирних житлових будинків

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НАША ПЕРЛИНА" на вул. Миколи Закревського, 42-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтею 9 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України "Про землеустрій", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "НАША ПЕРЛИНА" на вул. Миколи Закревського, 42-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,30 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва та обслуговування комплексу багатоквартирних житлових будинків згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29561).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко