КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2018 року N 1731/5795

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки благодійній організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПАТРІОТИЧНОЇ МОЛОДІ "КУПОЛ" на вул. Лісозахисній, 17 в Оболонському районі м. Києва для облаштування оздоровчо-спортивного реабілітаційного центру інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПАТРІОТИЧНОЇ МОЛОДІ "КУПОЛ" на вул. Лісозахисній, 17 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають суб'єкти, визначені частиною другою статті 92 Земельного кодексу України та у зв'язку з відсутністю письмової згоди землекористувача, засвідченої нотаріально відповідно до частини другої статті 123 Земельного кодексу України, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПАТРІОТИЧНОЇ МОЛОДІ "КУПОЛ" на вул. Лісозахисній, 17 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 20,94 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для облаштування оздоровчо-спортивного реабілітаційного центру інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин (К-31876).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко