КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2012 року N 510/8794

Про розроблення детального плану території урочища Горбачиха у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 N 290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації" з метою реалізації Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 370/1804, Київська міська рада вирішила:

1. Розробити детальний план території урочища Горбачиха у Дніпровському районі м. Києва.

2. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку:

2.1. Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

2.2. Визначити розробника містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

2.3. У разі фінансування розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення, за рахунок коштів бюджету міста Києва підготувати та надати Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення її до проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

2.4. Забезпечити проведення громадських слухань, погодження та затвердження містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

3. Встановити, що це рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега