КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2013 року N 47/9635

Про перейменування комунального підприємства "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна" та визначення розміру статутного капіталу перейменованого підприємства

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 26 та частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 78 Господарського кодексу України та в зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" Київська міська рада вирішила:

1. Перейменувати комунальне підприємство "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна" на комунальне підприємство Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації".

2. Визначити розмір статутного капіталу комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації" в сумі 14029590 (чотирнадцять мільйонів двадцять дев'ять тисяч п'ятсот дев'яносто) гривень за рахунок вартості майна, що перебуває в господарському віданні підприємства, згідно з додатком.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних із виконанням пункту 1 цього рішення, та затвердити статут перейменованого підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега


 

Додаток
до рішення Київради
02.10.2013 N 47/9635


Перелік майна,
що перебуває в господарському віданні комунального підприємства Київської міської ради "Київське міське бюро технічної інвентаризації", за рахунок вартості якого визначено розмір статутного капіталу підприємства

Найменування

Дата прийняття на баланс

Інвентарний номер

Балансова вартість станом на 01.04.2013, грн.

Адміністративна будівля за адресою: м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4-в

05.07.94

1

14029590


 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега