КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 30 січня 2001 року N 162/1139

Про адміністративно-територіальний устрій м. Києва

Відповідно до ч. 5 ст. 140 Конституції України, п. 41 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 9 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", на виконання Указу Президента України "Про першочергові заходи з проведення в Україні адміністративної реформи" від 20 листопада 1998 року, з метою підвищення ефективності управління містом та зменшення витрат на його здійснення, Київська міська рада вирішила:

1. Утворити в місті Києві десять районів і присвоїти їм такі назви:

Голосіївський,

Дарницький,

Деснянський,

Дніпровський,

Оболонський,

Печерський,

Подільський,

Святошинський,

Солом'янський,

Шевченківський.

2. Межі нових районів міста Києва взяти за основу згідно з план-схемою, що подана у додатку.

Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) на підставі зазначеної план-схеми до 31 березня 2001 року остаточно визначити межі нових адміністративних районів міста Києва та подати їх на затвердження Київраді.

3. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) до 31 березня 2001 року подати на затвердження сесії Київради план організаційних заходів, проект кошторису витрат, пов'язаних з їх виконанням, та проекти відповідних рішень Київради з питань адміністративно-територіального устрою Києва.

4. Відзначити, що депутати районних у м. Києві рад, які обрані на виборах 28 березня 1998 року та наступних довиборах, здійснюють свої депутатські повноваження в межах виборчих округів, по яких їх обрано, до обрання депутатів районних у м. Києві рад новоутворених районів відповідно до чинного законодавства.

5. Київському міському голові в установленому порядку погодити вирішення питань щодо ліквідації з 1 жовтня 2001 року районних державних адміністрацій та галузевих органів державної виконавчої влади адміністративних районів, що ліквідуються згідно з цим рішенням, утворення відповідних районних підрозділів державної виконавчої влади у новоутворених районах та призначення їх керівників.

6. Враховуючи особливий статус селища міського типу Пуща-Водиця в адміністративно-територіальному устрої м. Києва, важливе значення його курортних властивостей для оздоровлення мешканців столиці:

6.1. Підпорядкувати селище міського типу Пуща-Водиця Київській міській раді.

6.2. Вважати такою, що втратила чинність, частину 1 рішення виконкому Київської міської ради народних депутатів від 21.09.81 року N 1572. 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Київського міського голову.

 

Міський голова 

О. Омельченко 


 

Додаток
до рішення Київради
від 30 січня 2001 р. N 162/1139 


План-схема

Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

____________