КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2018 року N 341/4405

Про надання статусу парку земельній ділянці орієнтовною площею 9,8 га, що розташована в історичній місцевості - на Замковій горі в Подільському районі міста Києва

Відповідно до Земельного кодексу України, пунктів 34, 37 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 1, 20, 21, 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 N 105 "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України", з метою збереження зелених насаджень та покращення благоустрою міста Київська міська рада вирішила:

1. Надати статус парку земельній ділянці орієнтовною площею 9,8 га, що розташована між вулицею Воздвиженською, провулком Ладо Кецховелі, Фролівським провулком, Андріївським узвозом (історична місцевість - Замкова гора) в Подільському районі міста Києва, межі якої зазначені у додатку до цього рішення (план-схема додається).

2. Внести зміни до Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381 (зі змінами та доповненнями), а саме: викласти пункт 8 (парки Подільського району) таблиці 2 "Озеленені території загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам" у такій редакції:

8

На Замковій горі

9,8

реконстр. території заг. користування


3. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" в установленому порядку:

3.1. У місячний строк із дня набрання чинності цим рішенням здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

3.2. Розробити проект землеустрою земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

3.3. У місячний строк із дня набрання чинності рішенням про надання земельної ділянки у постійне користування вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою, визначеною пунктом 1 цього рішення.

3.4. Здійснити розрахунок нормативного обсягу річного фінансування на догляд та утримання зелених насаджень на земельній ділянці, зазначеній у пункті 1 цього рішення.

3.5. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою та озеленення земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

4. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених пунктом 3 цього рішення.

5. Опублікувати це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик" в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики та на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
22.02.2018 N 341/4405


План-схема
земельної ділянки, якій надається статус парку

адреса земельної ділянки:

м. Київ, р-н Подільський, між вулицею Воздвиженською, провулком Ладо Кецховелі, Фролівським провулком, Андріївським узвозом

орієнтовна площа земельної ділянки:

9,8 га


  

 

Київський міський голова

В. Кличко