КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 29 вересня 2016 року N 108/1112

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" на вул. Жулянській, 5 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації житлових будинків для забезпечення житлом учасників АТО та громадян, які перебувають на квартирному обліку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" на вул. Жулянській, 5 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" на вул. Жулянській, 5 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 3,15 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації житлових будинків для забезпечення житлом учасників АТО та громадян, які перебувають на квартирному обліку, згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-24681).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.09.2016 N 108/1112


План-схема
до дозволу на розроблення документації із землеустрою

клопотання

- від 09.04.2015 N К-24681

код земельної ділянки

- 79:483:021к

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Жулянська, 5

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, обслуговування та експлуатації житлових будинків для забезпечення житлом учасників АТО та громадян, які перебувають на квартирному обліку

орієнтовний розмір

- 3,15 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко