КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 27 травня 2004 року N 279-1/1489

Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Білозір Оксані Володимирівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мирній, 2/1 у Шевченківському районі м. Києва.

Передати гр. Білозір Оксані Володимирівні, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мирній, 2/1 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Білозір Оксані Володимирівні:

1.1.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

1.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 10.06.2002 N 19-2450, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 26.06.2002 N 08-8-20/3595, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 14.06.2002 N 3247.

1.1.5. У місячний термін замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документ, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

1.2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Білозір Оксані Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.

1.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко