КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 лютого 2017 року N 815/1819

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська), 3 у Печерському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська), 3 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності на Алеї Героїв Небесної Сотні (Інститутська), 3 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 1,23 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-28887).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток N 1
до рішення Київської міської ради
09.02.2017 N 815/1819


План-схема
до згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

клопотання

- від 11.01.2017 N К-28887

код земельної ділянки

- 82:012:0027к

юридична/фізична особа

- Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, Алея Героїв Небесної Сотні (Інститутська), 3

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу

орієнтовний розмір

- 1,23 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко