КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 22 червня 2017 року N 633/2795

Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України

Відповідно до статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1 статті 28 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статті 12 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579, Постанови Верховної Ради України від 13.01.2009 N 850-VI "Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України" Київська міська рада вирішила:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України (далі - тимчасова контрольна комісія).

2. Обрати персональний склад тимчасової контрольної комісії:

Москаль Денис Денисович - голова тимчасової контрольної комісії, депутат Київської міської ради;

Бохняк Володимир Ярославович - депутат Київської міської ради;

Гелевей Олег Іванович - депутат Київської міської ради;

Діденко Ярослав Олександрович - депутат Київської міської ради;

Манойленко Наталія Вікторівна - депутат Київської міської ради;

Михайленко Владислав Олегович - депутат Київської міської ради;

Пилипенко Сергій Олександрович - депутат Київської міської ради;

Терентьєв Михайло Олександрович - депутат Київської міської ради;

Шлапак Алла Василівна - депутат Київської міської ради.

3. Основними завданнями тимчасової контрольної комісії визначити:

3.1. Вивчення питань щодо передачі земельних ділянок на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України у користування та у приватну власність.

3.2. Вивчення питань щодо цільового використання земельних ділянок на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

3.3. Вивчення питань щодо проведення будівельних робіт на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

3.4. Вивчення питань щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, збудоване на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

3.5. Вивчення питань щодо відповідності проектній документації нерухомого майна та об'єктів будівництва, збудованих на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

4. Тимчасова контрольна комісія для виконання покладених на неї завдань має право отримувати від органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та їх посадових осіб необхідні матеріали і документи, що мають бути надані комісії протягом десяти днів з моменту отримання відповідного запиту, а також заслуховувати необхідну інформацію.

5. Визначити строк діяльності тимчасової контрольної комісії - шість місяців.

6. Правове, матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покласти на секретаріат Київської міської ради.

7. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

В. Кличко