Прийнятий за основу
(в першому читанні)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1773/5837

Про припинення інвестиційного договору N 050-13/і/124 від 17.04.2013 "Про будівництво об'єкта багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштовій площі окремою чергою будівництва у складі проекту "Реконструкція транспортної розв'язки на Поштовій площі у Подільському районі"

Відповідно до статті 4 Європейської хартії місцевого самоврядування, статті 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", статей 651 - 652 Цивільного кодексу України, статей 10 - 101 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", частини другої статті 11 та статті 17 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - організатор конкурсу) та комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" (далі - замовник) припинити інвестиційний договір N 050-13/і/124 від 17.04.2013 "Про будівництво об'єкта багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштовій площі окремою чергою будівництва у складі проекту "Реконструкція транспортної розв'язки на Поштовій площі у Подільському районі" в діючій редакції (далі - інвестиційний договір). З цією метою, зокрема, здійснити наступні заходи:

1.1. Організатору конкурсу і замовнику протягом семи днів з дня прийняття цього рішення звернутись до товариства з обмеженою відповідальністю "ХЕНСФОРД-УКРАЇНА" (далі - інвестор) з письмовою пропозицією щодо припинення або змін інвестиційного договору за згодою сторін.

1.2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) спільно з організатором конкурсу і замовником протягом п'ятнадцяти днів з дня прийняття цього рішення проаналізувати питання наявності фактів невиконання або неналежного виконання інвестором положень інвестиційного договору, які згідно з інвестиційним договором є підставами для його розірвання в односторонньому порядку організатором конкурсу.

Уповноваженому представнику виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше тридцяти днів з дня прийняття цього рішення представити на пленарному засіданні Київської міської ради доповідь щодо наявності вищевказаних фактів, а також надати відповідну доповідь в письмовій формі депутатам Київської міської ради.

1.3. У разі наявності фактів невиконання або неналежного виконання інвестором положень інвестиційного договору, що є підставою для розірвання інвестиційного договору в односторонньому порядку, організатору конкурсу не пізніше сорока днів з дня прийняття цього рішення вжити організаційно-правових заходів щодо розірвання в односторонньому порядку інвестиційного договору з інвестором з урахуванням процедури, передбаченої інвестиційним договором.

1.4. У разі відсутності фактів невиконання або неналежного виконання інвестором положень інвестиційного договору, що є підставою для розірвання інвестиційного договору в односторонньому порядку, організатору конкурсу та замовнику не пізніше сорока днів з дня прийняття цього рішення звернутися до суду з позовом (позовами) про розірвання інвестиційного договору у зв'язку з істотною зміною обставин згідно зі статтею 652 Цивільного кодексу України (виявлення численних знахідок археологічного характеру, що мають визначну історико-культурну цінність, присвоєння ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва статусу пам'ятки археології місцевого значення тощо).

2. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Київського міського голову, постійну комісію Київської міської ради з питань власності, постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко