КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2003 року N 366/526

Про реорганізацію комунального підприємства Київський міський центр "Тварини в місті"

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, пункту 10 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 3 статті 34 Закону "Про підприємства в Україні" та враховуючи рішення Наглядової ради за виконанням Київської міської програми вирішення проблем з утримання домашніх та інших тварин від 14.04.2003, та з метою більш ефективного вирішення питань щодо утримання тварин у м. Києві Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати комунальне підприємство Київський міський центр "Тварини в місті" шляхом його поділу на комунальне підприємство "Притулок для тварин" і комунальне підприємство "Центр ідентифікації тварин", підпорядкувавши їх Управлінню ветеринарного забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

2. Київському міському голові:

2.1 призначити керівників комунальних підприємств "Притулок для тварин" і "Центр ідентифікації тварин";

2.2 затвердити Статути створених комунальних підприємств "Притулок для тварин" і "Центр ідентифікації тварин".

3. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

3.1 здійснити відповідні організаційно-правові заходи на виконання пункту 1 цього рішення;

3.2 підготувати пропозиції щодо змін до Київської міської програми вирішення проблем з утримання домашніх та інших тварин, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.01.2001 N 188/1165, для розгляду та затвердження на черговому пленарному засіданні сесії Київради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту, постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова 

О. Омельченко