КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 червня 2009 року N 627/1683 

Про деякі питання реалізації Закону України "Про житловий фонд соціального призначення"

Відповідно до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" та з метою реалізації у м. Києві конституційного права громадян, які потребують соціального захисту, на отримання житла Київська міська рада вирішила:

1. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

1.1. До 01.08.2009 провести інвентаризацію та облік житла, яке перебуває у власності територіальної громади міста Києва та може використовуватися як соціальне житло, та до 01.09.2009 надати в установленому порядку пропозиції щодо створення житлового фонду соціального призначення.

1.2. Щоквартально визначати величину опосередкованої вартості наймання (оренди) житла у м. Києві.

1.3. Забезпечити створення єдиної міської бази даних громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку у виконавчих органах районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністраціях).

1.4. Надати пропозиції щодо створення соціальних гуртожитків та установ соціального обслуговування для надання приміщень громадянам, які відповідно до закону потребують соціального захисту, користуються правом на соціальне житло та перебувають у черзі на його отримання.

1.5. До 01.02.2010 розробити та подати на затвердження Київській міській раді Програму розвитку соціального житла міста Києва та Програму забезпечення соціальним житлом незахищених категорій громадян.

2. Рекомендувати районним у м. Києві радам:

2.1. Забезпечити проведення інвентаризації житла, яке перебуває у власності територіальних громад районів міста Києва та може використовуватися як соціальне житло.

2.2. При вирішенні питання щодо створення житлового фонду соціального призначення передбачити включення до такого фонду квартир поточного звільнення та квартир, які є у розпорядженні виконавчого органу відповідної районної у м. Києві ради (районної у м. Києві державної адміністрації). 

2.3. Забезпечити ведення соціального квартирного обліку.

2.4. Утворити наглядові ради у сфері розподілу соціального житла.

2.5. Надавати соціальне житло громадянам України, які потребують соціального захисту, користуються правом на соціальне житло та перебувають у черзі на його отримання, на підставах і в порядку, визначеному законом, за попереднім погодженням з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань житлового-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький