КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 2 липня 2015 року N 672/1536

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.04.2015 N 413/1278 "Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) на території міста Києва"

Відповідно до статті 48 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 12.11.2014 N 351/351, з метою захисту населення від техногенних наслідків та недопущення порушень норм чинного законодавства України, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 16.04.2015 N 413/1278 "Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) на території міста Києва", а саме:

1.1. У назві та тексті рішення після слів "автозаправних станцій (в тому числі газових)" додати слова "нафтосховищ (терміналів)".

1.2. Пункт 3 рішення викласти в такій редакції:

"3. Основними завданнями роботи тимчасової контрольної комісії є перевірка діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових), нафтосховищ (терміналів) на території міста Києва на предмет відповідності їх роботи нормам чинного законодавства України і законним вимогам територіальної громади міста Києва з метою поліпшення пожежної та екологічної безпеки, цивільного захисту населення у випадку виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру або демонтажу цих об'єктів підвищеної небезпеки".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

В. Кличко