КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2018 року N 22/4086

Про недопущення політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва

Відповідно до статті 53 Конституції України, статті 4 Європейської хартії місцевого самоврядування, Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про освіту", статті 17 Закону України "Про загальну середню освіту", статті 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", з метою забезпечення належної реалізації конституційного права на освіту і недопущення втручання у навчально-виховний процес Київська міська рада вирішила:

1. Встановити, що розповсюдження реклами політичного характеру серед учнів, здійснення політичної агітації та просування персонального політичного брендінгу в будь-якій формі на території закладів освіти міста Києва не допускається.

2. Заборонити використання матеріально-технічної бази закладів освіти міста Києва для розміщення громадських приймалень чи для здійснення політичної агітації серед учнів.

3. Покласти персональну відповідальність за дотримання вимог пунктів 1 - 2 цього рішення на керівників закладів освіти міста Києва.

4. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати постійний нагляд за дотриманням положень цього рішення та у разі виявлення порушення вимог пунктів 1 - 2 цього рішення вживати заходів для невідкладного припинення порушення і притягнення винних осіб до відповідальності.

5. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Київського міського голову, постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту і постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

В. Кличко