КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 26 червня 2007 року N 1007/1668

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Нео-Бізнес-Системи" земельної ділянки для будівництва та реконструкції офісно-складського комплексу на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Нео-Бізнес-Системи" для будівництва та реконструкції офісно-складського комплексу на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Нео-Бізнес-Системи", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,70 га для будівництва та реконструкції офісно-складського комплексу на вул. Івана Федорова, 32 у Солом'янському районі м. Києва у зв'язку з переходом права власності на будівлі (договір від 27.07.2006 N 5872, акт приймання-передачі від 28.07.2006 N 1 та договір від 27.07.2006 N 5875, акт приймання-передачі від 28.07.2006 N 2), в тому числі:

- площею 0,15 га - за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 22.02.71 N 278 "Про відвод земельної ділянки Київському відділенню Південно-західної залізниці під будівництво їдальні";

- площею 0,55 га - за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Нео-Бізнес-Системи":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою. 

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.4. Питання відшкодування відновлюючої вартості зелених насаджень (акт попереднього обстеження зелених насаджень) та інші питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.5. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

3.6. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Київської міської санепідстанції, Головного управління охорони культурної спадщини, управління охорони навколишнього природного середовища, дочірнього підприємства "Інститут генерального плану міста Києва".

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 22.02.71 N 278 "Про відвод земельної ділянки Київському відділенню Південно-західної залізниці під будівництво їдальні".

5. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький