КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 10 лютого 2017 року N 895/1899

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Алієвій Жанні Вікторівні у пров. 4-му Садовому, 10-а у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Алієвій Жанні Вікторівні у пров. 4-му Садовому, 10-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Алієвій Жанні Вікторівні у пров. 4-му Садовому, 10-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-28356).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.02.2017 N 895/1899


План-схема
до згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

клопотання

- від 24.11.2016 N К-28356

код земельної ділянки

- 62:498:0043к

юридична/фізична особа

- Алієва Жанна Вікторівна

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, пров. 4-ий Садовий, 10-а

вид землекористування

- власність

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,10 га


Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко