КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2008 року N 643/643

Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування

Відповідно до Положення про Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Київради від 27.10.2005 N 256/3717, та враховуючи клопотання Головного управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) від 04.11.2007 N 055/1493, з метою залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування, морального і матеріального заохочення її кращих представників за досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити список лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування згідно з додатком.

2. Дипломи лауреатів Премії Київської міської ради та її грошові частини вручити нагородженим особам відповідно до пункту 8 Положення про Премію Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Київради від 27.10.2005 N 256/3717.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
від 27 листопада 2008 р. N 643/643 


СПИСОК
лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2008 році

N
з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові 

Місце роботи (навчання) посада 

Подання 

Відомості про досягнення 

1. 

Гаврушкевич Андрій Юрійович
04.07.78 р. 

Профспілковий комітет студентів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"

Голова Профспілкового комітету студентів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
В. Ю. Миронов 

Заступник Голови профкому студентів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Один з ініціаторів створення Студентської ради студмістечка НТУУ "КПІ". Перший голова Студентської ради студмістечка НТУУ "КПІ". Готує до захисту дисертацію "Магнітно-абразивна обробка твердосплавних пластин" та займається викладацькою діяльністю. Входить до складу робочих комісій університету по розробці нормативно-правових документів. Брав участь у роботі Всеукраїнських конференцій та різноманітних комісіях з питань розвитку студентського самоврядування в Україні. Один із організаторів міжвузівського обміну. За активну суспільну діяльність нагороджувався Подяками та грамотами Профкому студентів НТУУ "КПІ", Подякою депутата Київради Д. Й. Андрієвського, Подякою Київського міського голови, Почесною відзнакою "За активну громадську діяльність" Міністерства України у справах сім'ї, дітей і молоді, Подякою Ректора НТУУ "КПІ", Почесною грамотою Вченої ради НТУУ "КПІ". 

2. 

Леонтьєв Іван Валентинович
02.03.80 р. 

Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація

Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація 

Випускник Національного аграрного університету. Очолював студентську організацію економічного факультету навчально-наукового інституту Бізнесу. Пройшов виробниче стажування у Великій Британії. Нагороджений почесними грамотами та дипломами декана та ректора НАУ. Голова МГО "Батьківщина молода" Голосіївського району м. Києва. Почесний голова ГО "Голосіївська альтернатива", яка сприяє розбудові району та становленню і розвитку місцевого самоврядування. Спеціаліст 1 категорії відділу комунальних підприємств та оренди. Нагороджений подякою голови Голосіївської районної в м. Києві ради та подякою Центральної виборчої комісії України. 

3. 

Проценко Ольга Валеріївна
03.02.78 р. 

Головний спеціаліст відділу з питань місцевого самоврядування секретаріату Київради

Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики 

Проценко О. В. працює головним спеціалістом відділу з питань місцевого самоврядування секретаріату Київради. За час перебування на цій посаді зарекомендувала себе як дисциплінований, тактовний, ініціативний, сумлінний працівник.
На високому рівні забезпечує організаційне, інформаційне, аналітичне та правове забезпечення діяльності постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики. Бере активну участь у роботі з органами самоорганізації населення, зокрема надає фахові консультації з питань їх створення та функціонування, здійснює розгляд заяв та документів щодо надання дозволу на їх створення, готує зазначені питання для розгляду профільною постійною комісією Київради. Розробляє нормативно-правові акти (проекти рішень Київради) з питань діяльності органів самоорганізації населення. Здійснює роботу по організації діяльності громадських приймалень депутатів, депутатських груп та фракцій Київради. Бере участь у підготовці пленарних засідань сесії Київради, в організації, підготовці та супроводі загальноміських свят (День українського національного прапора в столиці України місті Києві, День місцевого самоврядування).
Проценко О. В. здійснює правову оцінку та експертизу проектів нормативно-правових актів (проектів рішень Київради, законопроектів) з питань місцевого самоврядування, що надходять до відділу або постійної комісії, готує відповідні пропозиції та зауваження з цих питань. 

4. 

Терепищий Сергій Олександрович
17.06.84 р. 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Союз обдарованої молоді", м. Київ

Деснянська районна у м. Києві державна адміністрація, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Союз обдарованої молоді" 

Заступник та Голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз обдарованої молоді". Заступник Голови Правління Науково-освітньої спілки "Майбутнє", член активу Чернігівського земляцтва в м. Києві. Нагороджений Подякою Київського міського голови (2007) та Подякою Кабінету Міністрів України (2005). Розробив та успішно реалізував актуальний проект "Оцінка сучасного стану та поширення перспективного досвіду роботи з обдарованою молоддю в регіонах України", підтриманий грантом Президента України для обдарованої молоді. 

5. 

Тужик Володимир Васильович
30.01.85 р. 

Аспірант юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, юрисконсульт ТОВ "Юридична фірма "Фінатек"

Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація 

Депутат V скликання Голосіївської районної в м. Києві ради від Блоку Леоніда Черновецького у 2006 році. Протягом терміну повноважень активно відстоює позиції мешканців територіальної громади Голосіївського району м. Києва, регулярно проводить прийоми громадян, по порушеним питанням направлено близько 350 депутатських звернень. Обраний співголовою фракції Блоку Леоніда Черновецького. На високому рівні виконує обов'язки члена постійної комісії з питань ефективного використання комунальної власності та оренди. Діяльність Тужика сприяє розбудові Голосіївського району м. Києва, становленню та розвитку місцевого самоврядування. 


 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

 
О. Довгий