КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 10 грудня 2014 року N 695/695

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві для будівництва громадсько-житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Зарічній, 16 у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 123 Земельного кодексу України, пунктів 4, 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0393 га (кадастровий номер 8000000000:90:150:0131) Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві для будівництва громадсько-житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Зарічній, 16 у Дарницькому районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, справа N Д-5102)

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко