КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 березня 2015 року N 194/1059

Про діяльність комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" та комунального підприємства "Притулок для тварин"

Відповідно до статей 104, 106, 107 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 136 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Припинити комунальне підприємство "Центр ідентифікації тварин" шляхом приєднання до комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

2. Припинити комунальне підприємство "Притулок для тварин" шляхом приєднання до комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

3. Взяти до відома, що комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" є правонаступником усіх прав, обов'язків та майна припинених комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" та комунального підприємства "Притулок для тварин".

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

4.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пунктів 1, 2 цього рішення, в тому числі утворити комісію з припинення комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" та комісію з припинення комунального підприємства "Притулок для тварин".

4.2. Закріпити за комунальним підприємством "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" на праві господарського відання майно приєднаного комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" та приєднаного комунального підприємства "Притулок для тварин".

4.3. Затвердити передавальні акти у встановленому порядку.

4.4. Привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності та постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко