КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 12 листопада 2019 року N 40/7613

Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення "Озеро Тягле"

Відповідно до пункту 37 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту "і" частини першої статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", статей 25, 51 - 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", розглянувши клопотання Благодійної організації "Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва "Київський еколого-культурний центр" від 26 липня 2018 року N 65, з метою збереження цінних заплавних ландшафтів долини річки Дніпро Київська міська рада вирішила:

1. Оголосити ландшафтним заказником місцевого значення "Озеро Тягле" природну територію озера Тягле та його прибережної захисної смуги площею 137 га в Дарницькому районі міста Києва без вилучення земель у землекористувачів згідно з додатком до цього рішення.

2. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" забезпечити охорону та збереження зазначеного у додатку об'єкта з оформленням охоронного зобов'язання в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
12.11.2019 N 40/7613


Природна територія озера Тягле та його прибережної захисної смуги, яка оголошується ландшафтним заказником місцевого значення "Озеро Тягле"

Місце розташування об'єкта

Площа (га)

Землекористувач

Коротка характеристика території

Озеро Тягле з прибережною захисною смугою вздовж вулиці Колекторної

137

Комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо"

Природна територія представлена цінними угрупуваннями лучної рослинності, водоймою з багатим видовим складом флори та фауни


 

Київський міський голова

В. Кличко